Školní cukrárna


Pořádáte rodinnou oslavu nebo si jen chcete osladit večer? Zkuste naši cukrárnu. Pečeme zásadně z čerstvých a kvalitních surovin a ctíme tradiční postupy výroby.

Co u nás koupíte


Seženete u nás tradiční plněné zákusky (dorty, likérové špičky, žloutkové věnečky, větrníky, banánky, žloutkové řezy, štafetky, oválky, laskonky, vanilkové šátečky, plněné kokosky a kokosové rohlíčky, rolády atd.) i drobné zákusky trvanlivé (knuspery, vaflové řezy, linecké rohlíčky, atd.). Dále řezy plněné lehkými tvarohovými krémy s ovocem a ochutnat lze i šátečky z listového těsta plněné tvarohem a ořechy. V sortimentu se objevují moderní výrobky - např. makronky a také zákusky pro lidi trpící diabetem.

Také se věnujeme se náročnější výrobě na zakázku - svatební dorty, narozeninové dorty, dorty podle fotografií atd. Pro větší společnost nabízíme kolekce minizákusků dle přání zákazníka v libovolném množství kusů a druhů. Sladký sortiment lze doplnit zakázkovou výrobou studené kuchyně ve školní jídelně (obložené chlebíčky, řízečkové mísy, slané rolády atd.)

Další důležité informace

  • V nabídce máme také zákusky se sníženým obsahem cukru
  • Pečeme i na zakázku
  • Můžete si u nás sednout a dát si kávu
  • Obsluhovat vás budou naši žáci
  • Nepoužíváme emulgátory a průmyslové směsi

V případě zájmu nás prosím kontaktujte

skola@ssvolyne.cz
+420 383 372 475                               +420 388 440 680

Adresa a otevírací doba

Prodejna se nachází na náměstí
nám. Svobody 11
38701 Volyně

Otevírací doba

Po-Pá (září - červen)
9:30 - 12:00
12:30 - 14:00
(mimo prázdniny)